Shipping policy

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz ?

İnternet mağazamızdan oluşturduğunuz siparişleriniz, size Sürat Kargo güvencesiyle ulaştırılmaktadır.

Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (mahalle,cadde,sokak,bina numarası,kat,daire,il,ilçe) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.


Sürat Kargo haricinde başka kargo şirketi ile gönderim yapabiliyor musunuz ?

Sürat Kargo dışında kargo şirketi ile gönderim yapılmamaktadır.


Ürünlerim nereden kargoya veriliyor ?

www.metalbendingart.com sanal mağazadan almış olduğunuz ürünler , İSTANBUL / Gaziosmanpaşa’ da bulunan lojistik depomuzdan sevk edilmektedir.


Siparişimin kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim ?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bir konfirmasyon mesajı yönlendirmekteyiz. Bu sms içerisinde yazan kargo takip numarası ile kargonuzu Sürat Kargo web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

https://suratkargo.com.tr/KargoTakip?kargotakipno


Sipariş teslimatında adreste yoksam ne oluyor ?

Siparişiniz adresinizde bulunmadığınız için size ulaştırılamadıysa, Sürat Kargo belirtilen adrese ikinci bir uğrama yapmamaktadır. kargonuz size ulaştırılamadıysa, 0212 618 0 622 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Kargom ne zaman ulaşır ?

Siparişleriniz hafta içinde 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra Sürat Kargo aracılığıyla il ve ilçe merkezlerine 2-4 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.


Paket hasarlı geldi teslim almalı mıyım ?

Hasarlı gelen paketleri teslim almayıp, kargo görevlisine paketin hasarlı olduğuna dair tutanak tutturmanız gerekmektedir. Daha sonra siparişinizle ilgili müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat sırasında evde yoksam başkası paketimi alabilir mi ? Teslimat sırasında kimse yoksa ne yapılmalı ?

Adrese teslimat seçeneğimizde paketiniz size ve yalnızca birinci dereceden yakınlarınıza teslim edilebilir. Kimlik ibrazı istenecektir ve soyadı tutarlılığı gerekmektedir. Teslimat adresinde paketinizi alan kişinin imzası istenecektir. Eğer adreste kimse yoksa kurye tekrar size ulaşmayı deneyecektir. Paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlenmesi için bir kart bırakabilir. Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde teslim alınmalıdır. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir..